Yükleniyor Etkinlikler

Hani Senin Bayram Ayakkabın Katılım Koşulları

  • 2022/04/25
  • 08:00 AM

HANİ SENİN AYAKKABIN PROJE BİLGİLENDİRME METNİ

Sayın ilgili’nin dikkatine;

 

1-4 Mayıs’22 tarihinde LAMEKAN ON DOKUZ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ  (Kısaca LAMON9) derneği tarafından gerçekleştirilecek “Hani Senin Bayram Ayakkabın” projesine katılımınızı rica ediyoruz.

 

Proje kapsamında, bayramı anlatan bir resim-şiir-hikaye yazarak bizlere gönderen 119 çocuğumuza bayram ayakkabısı hediyesi gönderilecektir. Proje kapsamı ve katılım koşullarına yönelik bigliler, aşağıda belirtilmiştir.

 

PROJE KATILIM KOŞULLARI

–  Projemizden, ihtiyaç sahibi çocuklarımızın yararlanmasını istiyoruz. Bu sebeple, projeye katılım saylayacak çocuklarımızın velilerden ve yasal kurum yöneticilerinden, bu konuda hassasiyet ve samimiyetlerini beklediğimizi önemle bildiririz.

–  Projeye dahil olacak tüm çocuklarımızdan, bir hazırlık çalışması bekliyoruz. Çocuklarımız, kendi emekleriyle bayramı anlatan bir şiir,  resim ya da hikaye hazırlamalı.

–  Hazırladıkları çalışma kağıdının üzerine ad-soy ad bilgilerini ve yaşını yazarak fotoğraflarını çekmeli ve tarafımıza ulaştırmalıdırlar.

–  Proje başvuru çalışmaları, hediye listesi ve izin onay formu kontrollerimizin ardından hediyeler gönderilecektir.

 

Hediye listesi gönderim tarihi        27.04.2022
İzin formu gönderim tarihi              28.04.2022


İzin Onay formunda, çocuklarımızın proje katılım onayı ile birlikte proje iletişim çalışmalarında kullanılacak resim ve videolarla ilgili sizlerden onay almamız gerekiyor.

 

!!!Çocuklarımızın hediyeleri verilirken, en az 10 resim ve 10 video bekliyoruz. Çocuklarımızın hazırladığı proje başvuru çalışmaları ve , hediyelerin verilmesi anında çekilen resim/videoları, Dernek ve marka destekçilerimizin sosyal medya hesaplarında proje iletişimi kapsamında yayınlıyor olacağız.

 

EK

–  HEDİYE LİSTESİ
–  İZİN ONAY FORMU